неділя, 26 березня 2017 р.

Суперчитач бібліотеки - 2017


Всеукраїнський тиждень читання ми розпочали конкурсом "Суперчитач бібліотеки", який був другим етапом «КНИГОМАНІЇ-2017». За звання найкращого читача Львівської обласної бібліотеки для дітей боролися учні 6 та 7 класів. 


Для участі в конкурсі необхідно було прочитати та записати у читацький щоденник не менше 5 книг, які не входять у шкільну програму, та представити їх перед журі. До складу журі увійшли письменники Оксана Сайко й Олександр Зімба та бібліотекарі.Учасники розповідали про найяскравіші епізоди з книг, характеризували героїв, пояснювали, чому радять прочитати обраний твір своїм одноліткам.


Трохи хвилювались, але ж як без цього!


Поки журі рахувало бали - ми пограли у "кольорову" літературну вікторину. 


І нарешті... оголошення переможців!


Ні, стоп. Є ще два талановиті учасники серед учнів шостих класів з однаковою кількістю балів. Вони виконали додаткове завдання.


Отже, переможці - шестикласник Андрій Сосновський та семикласниця Марта Маслянко. Вітаємо!!!


Вони отримали свої дипломи, квитки в кінотеатр на фільм "Красуня і Чудовисько" та книжки від Олександра Зімби. Читачам, котрі з певних причин не стали переможцями, також дісталися чудові подарунки: розмальовки-антистрес "Дивовижні міста" або "Я люблю Україну" та невеличкі бібліотечні сувеніри. І сертифікати учасників, звичайно ж.

Цього тижня ви  зможете почути наших суперчитачів в ефірі "Львівського радіо"!
Читайте та вигравайте!

Немає коментарів:

Дописати коментар