пʼятниця, 28 грудня 2018 р.

Бібліотечні ялинки й всілякі новорічні цікавинки

Святкове новорічне дерево з кожним роком набуває нового змісту.
І альтернативні ялинки стають все більш популярними. Цьогоріч (втім, можна сказати, як і торік:) Львівська обласна бібліотека для дітей долучилася до акції #Залишялинкувлісі , і в нас з'явилося багато альтернативних ялинок: з фотокарток, гирлянд, шафок, ниток і навіть... вішаків! Готові їх побачити?

Дирекція виконала ялинку-фотозвіт: тут більше, ніж двадцять фотокарток участі директора й заступника у заходах 2018 року:Ось такий символ Нового року - поросятко зустрічає усіх вже при вході, на секторі обліку:Відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів (ви знаєте його як Інтернет-центр) представив ось таку незвичайну ялинку у вигляді системної плати до комп'ютера, а ще - сучасний зимовий декор: 


У читальному залі - надзвичайно витончена і, можна сказати, навіть гламурна ялинка:

На секторі абонемента - ялинка від наших спонсорів Aktiv Barnehjelp, завдяки яким бібліотекарі реалізовують проект ArtLion. 
А розіграш прикрас, які зараз на цій красуні, відбудеться після свят. Читачі зможуть прийти і перевірити свої знання про виникнення усіх речей, які прикрашають собою ялинку. Хотіли б стати власником однієї (або навіть кількох) із них?У відділі обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів, як завжди, стильно й атмосферно. А прикраси на ялинці - із солоного тіста! Вже втретє на цій зеленій красуні - саме екоприкраси.

 Оригінальну ялинку з вішаків та прикраси, вишиті бібліотекарем Валентиною Шевченко, можна побачити у відділі реклами книги і бібліотеки: 


Відділ зберігання та реставрації фондів пишається своїми в'язаними іграшками 
та одежинками. Ну де ви ще такі побачите? :)


В інформаційно-бібліографічному відділі красиво, святково і... срібно. А які краєвиди за склом - недарма ж акцент саме на вікні:Науково – методичний відділ представив ось таку дерев'яну ялинку. Впізнаєте ці віконця? ;)


А тепер зазирнемо до відділу комплектування фондів та каталогізування документів. Оформлення дверей - просто супер ідея, правда ж?І ще трішки святкового хенд-мейду:


А "на десерт" - ось ця красуня на нашому балконі! Вперше!
Ласкаво просимо!


2 коментарі: