середа, 12 квітня 2017 р.

Стільки писанок - не злічити!

 Справжнісінький передвеликодній фестиваль майстер-класів тривав у бібліотеці впродовж двох тижнів. Наші писанки та їх зображення в цьому році - різних розмірів, кольорів та у різних техніках. Одним із перших був майстер-клас із торцювання:Майстер-клас із писанкарства від Ірини Кметь розпочався незрівнянним виступом автентичного гурту «Ягуди». А далі майстриня радо поділилася своїми знаннями та умінням писати великодню писанку. 

 А як вам писанка із фетру? Бачили таку коли-небудь?
Наші найменші читачі з Клуб Aquakids - Аквадіти та їхні креативні матусі створили неперевершену мегавелику Писанку, розфарбовану з обох боків!А ось різнобарвні великодні пташки, створені у  техніці декупаж:
Писанки бувають не тільки реальні, а й віртуальні! Саме такі на одному із занять у Комп'ютерній Школі Левенятка створювали діти.Також ми з художником-волонтером бібліотеки Андрієм Майовцем створювали малюнки із зображенням писанок. І робили це натуральними фарбами!Сьогодні ж наші користувачі прикрашали писанки за допомогою витравлювання оцтом. Особливість цієї техніки - використання лише природніх кольорів. 
А які писанки й крашанки лежатимуть у Вашому кошику?

Немає коментарів:

Дописати коментар