середа, 19 жовтня 2016 р.

"Гарбузовий" день у бібліотеці

Сьогоднішній день пройшов у бібліотеці під знаком гарбузовї родини. Бібліотекарі влаштували Бібліотечні посиденьки "Гарбузові витребеньки",


 під час яких читачі відповідали на запитання вікторини "Гарбузові цікавинки", здійснили природознавчу відеомандрівку "Гарбузова родина запрошує", а також взяли участь у майстер-класі "Гарбузові смаколики",


 після чого пили чай зі смачними гарбузовими ласощами, зробленими власними руками.
Усе це відбувалося у читальному залі обслуговування учнів 5 - 9 класів.
...А тим часом у "молодшому" читальному залі теж вшановували гарбузову родину. Тут читали книгу Катерини Бабкіної "Гарбузовий рік". Видавництво Старого Лева, у якому вийшла книга, "оживили" її завдяки інтерактивному додатку The Pumkin's Year. Для цього потрібно завантажити додаток на планшет чи смартфон і навести його на обкладинку або на одну з ілюстрацій Юлії Пилипчатіної: кожна з них перетворюється на коротеньку анімацію, приправлену інтерактивними елементами - можна змусити Велосипедик рухатися, а Грака - каркати.
Не обійшлося і без майстер-класу. Під керівництвом нашої невтомної рукодільниці Надійки діти виготовляли маленькі гарбузики з кольорового паперу.
Після такого насиченого і "смачного" дня, проведеного у бібліотеці, наші читачі, без сумніву, ще більше полюблять гарбуз і усіх його родичів.

Немає коментарів:

Дописати коментар