середа, 5 жовтня 2016 р.

Звучать твори Франка мовами світу

Сьогодні у нашій бібліотеці відбувся ІІ етап обласного конкурсу читців поезій Івана Франка мовами світу. Учні 8 та 9 класів приїхали до Львова із Золочівського, Стрийсього, Дрогобицького, Сокальського, Жовківського, Пустомитівського, Перемишлянського, Мостиського районів, аби продемонструвати не лише свою акторську майстерність і уміння декламувати вірші, але й знання іноземних мов.


Звучали переклади відомих творів Івана Франка польською, англійською, німецькою і навіть грузинською мовами. Юні читці віддали перевагу ліриці Каменяра: "Чому являєшся мені у сні", "Червона калино, чого в лузі гнешся", "Вічний революціонер", "Каменярі", "Зів'яле листя", Пролог до поеми "Мойсей"... Була навіть невеличка театралізована композиція. 

Компетентне журі (знавці мов, якими звучали вірші) відмітило високий рівень виконавської майстерності і знання мов учасників конкурсу.
Поки журі підводило підсумки, для наших гостей співав свої пісні і декламував  вірші молодий виконавець Володимир Сусь.
 Переможців визначити було складно, але завжди серед кращих є найкращі. Отож, відзнаки журі, а відтак Дипломи конкурсу отримали: Давид та Марлена Ковальські з Мостиського району,
 Софія Забитківська та Юлія Волошин з Сокальщини, 
Володимир Михайлиши зі Стрийського району,
 а також виконавці театралізованої композиції Ольга Бірюкова, Христина Болонна та Ярослав Ходжамкулиєв з міста Дрогобича.
Але без подарунків не залишився ніхто - усі учасники ІІ туру конкурсу читців віршів Івана Франка мовами світу отримали чудове видання 
"Франков від А до Я". 

Немає коментарів:

Дописати коментар