вівторок, 28 квітня 2015 р.

Найкращі читачі Львівщини живуть у Буському й Сокальському районах

Нарешті! Нарешті ми знаємо, хто з найкращих читачів Львівської області приїде у вересні на Форум видавців у Львові (власне, саме ГО Форум видавців і став понад десять років тому ініціатором проведення цього тепер уже престижного читацького конкурсу). Це - найголовніший приз, який вибороли двоє переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач - 2015". Крім того, усі 40 учасників фіналу  отримали подарунки - книги від львівських видавництв "Вісім лапок" та "Видавництво Старого Лева" і невеличкі сувеніри від нашої бібліотеки. Але про все по-порядку.
Вже з самого ранку переможці районних турів конкурсу, які визначилися з-поміж майже 5 тисяч учасників, 

почали прибувати до нашої бібліотеки, аби незабаром розпочати вирішальні змагання за звання найкращого читача Львівщини.

У перерві учасники мали змогу поспілкуватися з лідером популярного гурту "МЕРІ" Віктором Винником,


 який зачитав їм уривок з роману Сергія Гридіна "Не такий", та насолодитися виступом учасників циркової студії "Львівські віртуози" 


Аліни Бицюк та Ігоря Новікова (керівник - Віктор Кізлик, хореограф - Юрій Ванджала).
А от переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач - 2015" визначив додатковий тур. Після напружених змагань на знання української та зарубіжної літератури переможцем серед шестикласників стала Мар'яна Стадник з села Задвір'я Буського району, а кращою серед семикласників виявилася Ангеліна Яремчук з міста Великі Мости Сокальського району. 

Схвильовані і щасливі переможці дуже раділи своїй перемозі. Мар'яна Стадник, коли їхала до Львова, вірила, що переможе, а от Ангеліна Яремчук сказала, що для неї головне - участь, а не перемога. Дівчата розповіли, що ця поїздка до Львова виправдала їхні сподівання, їм дуже сподобалося сьогодні абсолютно все, але особливо запам'яталося спілкування з Віктором Винником і циркові номери юних артистів.
Отож, найкращих читачів цього року визначено, а ми вже живемо у передчутті вересневого Форуму видавців. І нехай цей книжково-читацький коловорот триває завжди!

Немає коментарів:

Дописати коментар