пʼятниця, 1 березня 2013 р.

Святкуємо разом!

  Сьогоднішнє свято ми з нетерпінням чекали цілий рік (бо торішнє вдалося на славу). "Яке свято?"- запитаєте Ви. Та, звісно ж, Всесвітній день котів, улюблений день багатьох наших відвідувачів та бібліотекарів. Отож, розпочинаємо репортаж бібліотечних подій. Зустрічали читачів ось такий плакати!Головною подією дня стала "Мяу-естафета". Наприкінці минулого року
Журнал "Современная библиотека" і "Издательство Марины Волковой" (м. Челябінськ) запросили бібліотечних блогерів і всіх-всіх-всіх взяти в ній участь. І ми, звичайно, погодились! (як це у нашій бібліотеці, та й без котів!). Ідея естафети - усі бібліотеки, хто зголосилися стати учасниками, а їх -  близько 200 з Росії та України, 1 березня читають в своїх бібліотеках вголос книги про котів. Хвилююча подія підійшла до завершення! 
Отже, сьогодні, у читальному залі для дошкільників та учнів 1-4 класів ми читали Свена Нордквіста
 "Петсон, Фіндус і торт на іменини". Зі шведської казку переклала Галина Кирпа, а надрукувало тернопільське видавництво "Навчальна книга - Богдан" у 2010 році. Неймовірна, повна вигадок розповідь про те, як випікався іменинний торт для кота, що святкує день народження тричі на рік, дітям дуже сподобалась (сміх лунав по бібліотеці).

У відділі абонемента 5-9 класів з дітьми провели вікторину "Як звати кота?" 
Одночасно з естафетою (у читальному залі 5-9 класів) презентувала своє нове оповідання про кота, письменниця Оксана Думанська. Називалося воно "Лариса і Архімед" і присвячене директору бібліотеки.


Як же у бібліотеці без виставок та вернісажів! Їх було багато, багато:Інтернет центр був прикрашений кумедними котиками, які заглядали зі всіх книжкових полиць:

А також слідами, які вони залишили, бігаючи бібліотекою.


І знаєте, що насправді піднесло настрій? Те, що торішній приклад з директора Лариси Анатоліївни взяла наша молодь, і теж прийшла на роботу зі своїми улюбленцями. Ось вони: пухнасті, милі, улюблені м'явкаючі створіння.


Всі, хто відвідав бібліотеку сьогодні отримали море позитивних емоцій, а котики - ласощі "Віскас".

1 коментар:

  1. Молодці, дівчата! Моє серце спокійне- якщо мене й немає в бібліотеці - коти не пропадуть! Дякую всім!!!
    Ваш директор-котолюб

    ВідповістиВидалити