четвер, 15 грудня 2016 р.

Олександр Зімба - "Великий приятель маленьких читачів"

Щороку, напередодні Дня святого Миколая, уже тринадцятий раз поспіль ми вручаємо Почесну медаль-відзнаку "Великий приятель маленьких читачів". З 2003 року цю медаль отримують ті люди, які найбільше сприяли розвитку і популяризації дитячої книги і читання, та були справжнім другом не тільки дітям, але й бібліотеці.
Цього року чемпіоном став письменник Олександр Зімба, 
який не лише пише цікаві книжки для діток про Бровка і Мурчика, але й залюбки зустрічається зі своїми маленькими читачами у школах та бібліотеках Львова, області, а також в інших містах України.
Свято вручення медалі допомогли створити юні актори літературного театру "Маска", котрі разом зі своїм керівником Юлією Соколовою підготували театралізовану сценку про Бровка і Мурчика, які рятують листи діток до святого Миколая від каверзного Антипка. 


Першокласники школи №62, які прийшли на свято, теж підготувалися до зустрічі з Олександром Зімбою - прочитали його книжки, намалювали до них ілюстрації та вивчили віршики, за що отримали подарунки від письменника. 

Дітки також переглянули відеокліпи пісень на слова нашого гостя і танцювали разом з ним.


Медаль-відзнаку "Великий приятель маленьких читачів" вручила Олександрові Зімбі директор нашої бібліотеки Лариса Лугова,
що стало для письменника великим сюрпризом і своєрідним подарунком від святого Миколая.


Немає коментарів:

Дописати коментар