вівторок, 1 березня 2016 р.

У нашій бібліотеці 1 березня більше, ніж "36 і 6 котів"!

Вже стало доброю традицією у нашій бібліотеці 1 березня - Міжнародний день котів - присвячувати цим чотирилапим пухнастикам.
Впродовж дня нон-стоп відбуваються заходи: літературні ігри, мультимедійні презентації, показ фільмів, майстер-класи, малювання, презентація нової книги про кота... Але про все по-порядку.
Вже при вході відвідувачів зустрічає "рекламна тумба" з фотовиставкою "Весняне котомилування". 

Поряд, у секторі обліку, посміхається це миле створіння, 
як і у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів,
де діють аж дві виставки - власне книжкова
 і виставка малюнків та інсталяції з книгами, присвячені... ну, ви розумієте, кому.
 Інтернет-центр також оформлений у стилі "а-ля Мурляндія".

Діткам зі школи-інтернату ім. Соломії Крушельницької, які завітали сьогодні в Інтернет-центр, показали маленький відеоролик, який кілька років тому був змонтований у нашій бібліотеці, але не втратив своєї актуальності.
 Більше того, навіть дехто з бібліотекарів сьогодні одягнув "котячий" гардероб...

З самого ранку мова йшла про котів - і у книжковому садочку "Левеня" (потім ще й робили котиків з паперу), і на презентації нової книги Оксани Думанської "Лариса й Архімед" (Архімед - то прізвисько знайденого біля будинку кошеняти),
 


 і під час відвидин нашої бібліотеки другокласниками СЗОШ №62, яким не лише показали мультимедійну презентацію "Найцікавіше про котів",
 але й навчили виготовляти котів з паперу.


М'явкаючо-муркотливе братство, якби довідалося про те, що сьогодні відбувається у нашій бібліотеці, певно, якби не збіглось би до нас, то вдоволено потягнулось би і сказало б "мур", висловлюючи своє задоволення... Задоволеними залишилися й усі наші відвідувачі, бо перший день весни під егідою чотирилапих пухнастиків пройшов у нас на славу!

Немає коментарів:

Дописати коментар