пʼятниця, 7 листопада 2014 р.

Нові знайомства - нові друзі!

Плавання «Ковчега»  триває! А ми продовжуємо ділитись посмішками і гарним настроєм. Цього разу  бібліотекарі вирушили до Винник, де зараз тимчасово проживають дітки з дитячих будинків Маріуполя та Луганська.
У компанії нашого талісмана Левчика, улюблених казкових героїв і нових друзів ми з дітьми надзвичайно цікаво і корисно провели час.
Ми поділилися рецептами радості та виходу із поганого настрою, відповідали на питання вікторини, а потім відгадували загадки, які нам загадували діти. 
Далі кожен з дітей зміг продемонструвати своє вміння читати і наостанок -  солодкі подарунки та закладки. 
А для нас, бібліотекарів, найкращим подарунком були дитячі очі, сповнені здивування,  радості і вдячності, щирі посмішки, поцілунки і обійми на прощання.
Але попрощалися ми ненадовго, адже вже наступного тижня ми зустрінемось знову, цього разу - у нашій бібліотеці. Чекаємо своїх маленьких друзів з нетерпінням і радіємо, що можемо допомогти їм забути жахіття, які їм довелось пережити, викликати посмішки на дитячих обличчях, зацікавити книжкою. Бібліотека  - справді острівець спокою і розради, куди варто причалювати у хвилини тривоги, сумнівів, невпевненості, та й взагалі - будь-коли, як тільки забажає душа..

Немає коментарів:

Дописати коментар