вівторок, 15 липня 2014 р.

Берегами Балтійського моря

В цей сонячний і літній день ми побували в гостях у королеви Балтики.
Сьогодні учасники трьох команд – географи, літературознавці та мистецтвознавці презентували свої знання і творчі здібності.
Команда мистецтвознавців підготувала інсценівку до народної легенди «Королева Балтики» і до вірша литовського дитячого письменника Мартінаса Вайнілайтіса «Ха-ха-ха», а також показала цікаві презентації  про культуру балтійських країн.
Познайомившись з героями казок дитячого естонського письменника Ено Рауда,  діти виконували різні завдання:
Завдання від героя  Мохобородька – гра-аукціон «Лікувальні рослини», запитання від Муфтика - продовжити  прислів”я про дружбу, від Півчеревичка –  розгадати шифрограму.
Також була кольорова вікторина та вікторина від учасників літньої програми. Завдання були не з простих. А ви змогли б дати відповідь на запитання: за участю скількох осіб і якої статі виконується популярний в Литві танець алеманд? Так-так. Наші мандрівники знають навіть про таке!
І на завершення - туристична презентація про Естонію. Команда географів намалювала яскраву і нескладну карту Естонії для наших молодших читачів. На ній зобразили ліси, озера, водоспади, міста…
Було весело, цікаво і корисно, адже обмін досвідом, командна робота, дружнє спілкування  і читання книг – це те, що всіх нас об'єднує..
Наступна зупинка - північна. Ми вирушаємо в Скандинавію на зустріч з вікінгами, Пеппі і мумі-тролями.
Збір мандрівників-книгоманів об 11.00 вже у четвер, 24 липня!

Немає коментарів:

Дописати коментар