четвер, 12 червня 2014 р.

Перший місяць життя... Який він?

Ми продовжуємо цикл психоедукаціних семінарів для майбутніх мам, який розпочали у квітні. У читальному залі відділу дошкільників та учнів 1 - 4 класів відбувся другий тренінг для вагітних. Цього разу говорили про перший місяць життя мами й малюка після народження. Психолог Юлія Стадницька розповіла молодим жінкам про страхи, проблеми і труднощі цього періоду, а також про шляхи їх подолання. 
Матусі з досвідом - Оксана Свистонюк і Ніна Воротнікова-Чулинда - включалися у розмову й давали свої поради. 

До слова, вони є нашими добрими друзями, а їхні дітки - активними читачами нашої бібліотеки. Одяг для вагітних та немовлят від інтернет-магазину "Мама Сяна" є зручним, красивим, модним і функціональним, 
а практичні поради Ніни й заняття плаванням з малюками у її клубі "Аквадіти" допомагають бути здоровими й життєрадісними як батькам, так і їхнім діткам. Ну і куди ж без красивих й цікавих дерев'яних іграшок від ще одного нашого друга - Петра Васяновича, адже бавитися люблять усі малята! 

 
Список рекомендованої літератури на дану тематику у нашому спеціальному буклеті "Що варто знати молодим батькам", а також теоретичні й практичні поради від нашого партнера - журналу "Мамин клуб", які отримали у подарунок усі присутні, 
допомагають вчасно знайти потрібну інформацію й отримати відповіді на запитання, які хвилюють майбутніх батьків і тих, хто уже відчув радість материнства. 
І де ще можна так цікаво й змістовно поспілкуватися, як не у бібліотеці?!

Немає коментарів:

Дописати коментар