четвер, 1 травня 2014 р.

Святкуємо Дні рідного міста!

Нашому улюбленому місту Лева 758 років!
З 1 по 4 травня Львів святкуватиме день народження, а у нашій бібліотеці Дні міста почалися ще напередодні.
Море позитивних емоцій подарував читачам та бібліотекарям учасник програми Вар' яти-шоу та екс-учасник команди ВУЛ КВК "Бомба" Володимир Жогло, який, щойно зайшовши до бібліотеки, почав розглядати книги на стелажах, "дивуючись", що їх тут так багато...


Напередодні травневих свят веселий і невгамовний "вар'ят" розповів нашим читачам - старшокласникам ЗСШ №28 - про те, як він став "кавеенщиком", як і де навчався, які книги любить читати, як народжуються жарти, якими він не переставав веселити публіку...
Нашими молодшими читачами зацікавилися журналісти телеканалу ЗІК і прийшли зробити запис фрагментів для програми "Історична правда з Вахтангом Кіпіані", у яких діти читають віднайдений Вахтангом єдиний самодрук перекладу українською казки Корнія Чуковського "Лікар Айболить".
Працівники відділу абонемента підібрали для користувачів книжки, в яких можна дізнатися про Львів усе: від історії до цікавинок тарозпочали новий проект "З днем народження, книго!".  Свій 410 ювілей святкує книга  В. Шекспіра "Отелло".


Інтернет-центр зустрічає своїх користувачів ось таким логотипом


та підбіркою електронних видань про Львів.


Ліричним відступом для Вас буде пісня Павла Табакова "Згадуй" (муз. П. Табакова, сл. Л. Лазурко), яку він присвятив рідному Львову.


Ну а поспілкуватися з самим "Голосом країни" Павлом Табаковим усі прихильники його творчості зможуть у нашій бібліотеці в рамках проекту "Літературна кава по-львівськи" 
7 травня о 12.00 год.

1 коментар:

  1. Вітаємо Львів і усіх львівян з днем народження міста Лева!!!

    ВідповістиВидалити