середа, 25 грудня 2013 р.

"Великий приятель маленьких читачів" - видавництво "Урбіно"

10 років поспіль у грудні в нашій бібліотеці відбувається нагородження Почесною нагородою - медаллю-відзнакою "Великий приятель маленьких читачів" людей, які зробили великий вклад у популяризацію дитячого читання, дитячої книги і були вірними друзями не лише дітей, але й бібліотеки.
Цього року Почесною нагородою відзначено видавництво "Урбіно" в особі його головного редактора Божени Антоняк. Проте, перш ніж перейти до урочистої миті нагородження, бібліотекар Валентина Шевченко провела цікаву й змістовну презентацію книг, які вийшли у цьому видавництві, 
розповіла про авторів, які були в гостях у нашій бібліотеці, а також пригостила усіх присутніх шоколадом із чилі, перцем та іншими спеціями.
Наша гостя Божена Антоняк завітала не з порожніми руками - вона принесла із собою нову - уже третю - книгу із серії книг про Енн - "Енн з Острова Принца Едварда" Люсі-Мод Монтгомері та "Шоколад із чилі" Йоанни Ягелло.
Коли настала урочиста мить нагородження, пані Божена була приємно вражена таким високим визнанням роботи її видавництва. 
 
Отримавши нагороду з рук директора нашої бібліотеки Лариси Лугової, вона подякувала і сказала: "Насправді, видавництва без бібліотек не мають сенсу..."
Отож, наша бібліотека поповнилася новими цікавими книжками, 
а у Львові побільшало володарів Почесної нагороди - медалі-відзнаки "Великий приятель маленьких читачів".

Немає коментарів:

Дописати коментар