середа, 3 квітня 2013 р.

Мелодія душі Оксани Лозової

У проекті «Літературна кава по-львівськи» відбулася зустріч з відомою поетесою, членом Національної Спілки письменників України Оксаною Лозовою. 
І, хоча за вікном ішов сніг, у читальному залі нашої бібліотеки було по-весняному тепло і затишно. А все тому, що сонячною і світлою була наша гостя. Поезія пані Оксани – це свіжий подих щирості, доброти і душевності, це біль і радість, кохання і розлука, зустрічі й прощання…

Під час зустрічі звучала не лише поезія Оксани Лозової у виконанні бібліотекарів Юлії Соколової і Людмили Пуляєвої,

 але й пісні на її тексти «Любов і гріх», «Вогонь і лід» у виконанні Ольги Юнакової, «Не минає ні слово, ні погляд» у виконанні Богдана Ляльки і «Я тебе від подиху, від кроку…» Леоніда Мазура.
Із вдячністю і щемом розповідала пані Оксана про своїх батьків, родину, про своє коріння. А ще справжньому поетові завжди болить доля його батьківщини. Тому у творчому доробку Оксани Лозової не могла не зявитися поема «Мотря» - про славне минуле України і її видатних діячів, зокрема, гетьмана Мазепу.
Є в пані Оксани і перекладні твори – зокрема з російських поетів Бориса Пастернака, Миколи Гумільова, Анни Ахматової… А вірші самої Оксани Лозової перекладені італійською мовою.
Присутні – студенти педколеджу ЛНУ ім. І. Франка з цікавістю слухали розповідь нашої гості про роботу над словом, про те, чим живе і що хвилює сучасного українського поета.

На завершення Оксана Лозова подякувала присутнім за увагу і за любов до поетичного слова і пообіцяла бути частою гостею нашої бібліотеки.

2 коментарі:

  1. Славиться Поліська земля талановитими людьми. І Ви молодці, що організовуєте такі зустрічі.Нехай щастить Вам, творчої наснаги.

    ВідповістиВидалити
  2. Встречайте свой парусник!
    http://kotljarevka.blogspot.com/2013/04/blog-post_4.html

    ВідповістиВидалити