четвер, 28 лютого 2013 р.

Зустрічайте новинку!

Нещодавно, 26 лютого, у приміщенні Львівського обласного будинку вчителя відбулася презентація книги Марії Конопніцької "По ягоди. Янек-мандрівник" (Видавництво "Колесо", 2013) українською мовою, на яку  Бібліотеку запросив Консулят Республіки Польща.
 
 

Це справжній подарунок маленьким книгоманам. Поеми уже понад сто років добре відомі у Польщі і належать до класики польської літератури для дітей, а українському читачеві вони досі не були відомі.
Ідея видання належить пані Роксоляні Садовій, керівнику гуртка та методисту Дитячої школи народних мистецтв у Львові, яка вирішила познайомити українського читача з Янеком-мандрівником. Під її керівництвом учні створили серію малюнків за мотивами двох поем, що увійшли як ілюстрації у книгу, та виступили перед глядачами з інсценівкою по книзі. Оцінити роботу дітей приїхала й польська художниця Іоанна Касселіус, яка є ілюстратором казок Марії Конопніцької в Польщі. До Львова вона привезла свої малюнки до іншої книги письменниці «Про гномів і сирітку Марисю».
 
 
Видання книги здійснено за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Львові та особистого сприяння пана Ярослава Дрозда, Генерального консула Республіки Польща у Львові.
 
Тепер мандрувати і потрапляти в різні пригоди разом з Янеком можуть і українські маленькі читачі. Поки що цієї книги у наших фондах немає, та ми неодмінно придбаємо її для читачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар