пʼятниця, 14 грудня 2012 р.

Нагорода від дітей – «Видавництву Старого Лева»

У 2003 році, у день свята Святого Миколая, Львівська обласна бібліотека для дітей започаткувала нову традицію: вручення почесної медалі-відзнаки «Великий приятель маленьких читачів» тим людям, які зробили вагомий внесок у розвиток дитячої книги і дитячого читання, та були справжнім другом не тільки дітям, але й самій бібліотеці.
Кавалерами медалі-відзнаки у різні роки ставали: Лідія Лемик, Ігор Калинець, Микола Петренко, Іван Малкович, Марія Людкевич, Олександра Коваль, телепередача Львівського телебачення «Хатка Левенятка», Оксана Думанська…
Цього року володарем найвищої нагороди від дітей стало «Видавництво Старого Лева». З рук директора бібліотеки Лариси Лугової медаль «Великий приятель маленьких читачів» отримала головний редактор цього видавництва Маряна Савка.

Цікаво, що нагородження відбулося майже у день народження «Видавництва Старого Лева», яке 13 грудня відсвяткувало своє 11-річчя.
А перед урочистим моментом вручення медалі ведуча дійства Юлія Соколова з учнями 5-А класу СЗШ № 8 провела ігрову програму, в якій перевірялися знання юних читачів про
книги, які вийшли у цьому видавництві. Представники «Видавництва Старого Лева» прийшли з подарунком – книгою «Казки Старого Лева», у якій залишили свої автографи учні 5-А класу СЗШ № 8, аби через багато років, коли уже їхні діти прийдуть до бібліотеки, вони могли похвалитися своїми автографами і тим, що були учасниками непересічної події – нагородження «Видавництва Старого Лева» найпочеснішою медаллю від маленьких читачів.

 А наостанок усі сфотографувалися на згадку про цю подію.

Немає коментарів:

Дописати коментар