середа, 18 липня 2012 р.

Читання-мандрування у світ тварин і живої природи

17 липня ми вирушили у Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр (або, як його ще називають, дитячий зоопарк), аби насолодитися спілкуванням із нашими меншими братами – пернатими, чотирилапими, рогатими, парнокопитними тощо.

Готуючись до екскурсії, учасники літньої програми «Нестандартні канікули» читали дитячі енциклопедії про тварин, серію книг «Я пізнаю світ. Тварини»… І тепер із задоволенням знайомилися з мешканцями центру: страусами ему,
ламою,
баранами й вівцями,
єнотами,
їжачками,
бабаками,
а також з пташиним царством.

Коли нарешті усіх тварин було оглянуто, ми вирішили відпочити у затишній альтанці,

пограти у веселу гру «Пташиний калейдоскоп»,
А також перевірити свої знання у конкурсі «Пташині цікавинки».
Усім так сподобалася ця мандрівка, що багато хто із наших читачів вирішив час від часу приходити сюди і приводити своїх друзів.1 коментар:

  1. У нашому місті також є еколого - натуралістичний центр з яким ми співпрацюємо (проводимо бесіди по охороні природи, усні журнали ). Працівники центру приходять в бібліотеку зі своїми виступами. А ми в свою чергу знайомимо дітей з книгами про природу, по екології,які є в нашій бібліотеці.Але таких екскурсій ми ще не проводили.Дякуємо, вам, за цікаву інформацію і не менш цікаву, нову,для нас, форму роботи.

    ВідповістиВидалити