пʼятниця, 13 липня 2012 р.

Нашим читачам-мандрівникам і дощ не заважає, бо любов до мистецтва перемагає…

Незважаючи на дощ, 12 липня ми помандрували до Львівського національного академічного драматичного театру ім. М. Заньковецької. По дорозі зупинилися біля Лялькового театру, аби пригадати, які іще театри є у нашому місті.

 У Театр ім. М. Заньковецької ми зайшли через службовий вхід, аби побачити храм мистецтва з-за лаштунків. Нам дозволили пройти коридором повз гримерні акторів,

подивитися розклад вистав із розподілом ролей…Завітали ми і у гримерно-пастижерний цех, де за допомогою перук і перукарських інструментів акторам створюють образи персонажів, яких вони грають на сцені.


Далі ми пройшли до входу, через який актори виходять на сцену.Спустилися під сцену, де побачили складні механізми, які при потребі обертають сцену.
Потім вийшли у фойє, де на стінах висять портрети акторів театру.


Послухали правила театрального етикету


і з дозволу художнього керівника театру, народного артиста України Федора Стригуна зайшли на кілька хвилин у глядацьку залу, аби подивитися репетицію майбутньої вистави «Віяло леді Віндермір» за пєсою Оскара Уайльда.


Потім вийшли у фойє до головного входу, яким щодня увечері заходять глядачі, аби, переглядаючи вистави, зануритися у чудовий, таємничий і неповторний світ Театру…

Наступна наша мандрівка – до Міського еколого-культурного центру, де відбудеться орнітологічна гра «Пташині історії».

Немає коментарів:

Дописати коментар