Щоб роздобути смачненькі бібліородзинки, обмінятись досвідом і запропонувати співпрацю, бібліотекарі Львівської бібліотеки для дітей вирушили до Івано-Франківська.
Дружньою, цікавою і
результативною була зустріч з колегами в Івано-Франківській обласній бібліотеці для дітей, яка розташована у старовинній будівлі в центрі міста. Зовні бібліотека нагадує казковий замок. Усередині це враження лише посилиться, адже 1984 року художник Ярослав Соколан розписав стелю вестибуля фресками за мотивами найкращих казок світу. Окрім персонажів, є зображення і самих казкарів. Що ж, зайдімо всередину!
Сьогодні обласна бібліотека для дітей – це науково-методичний, культурний, інформаційний і просвітницький центр для дітей та підлітків, до структури якої входить шість відділів і три сектори.
Конкурс дитячих малюнків на бібліотечну емблему:
Для дитячих забав пристосований і простір перед бібліотекою.
А ось так чарівно бібліотека виглядає ввечері:
І вже незабаром ви почуєте про наші спільні проекти!
Далі ми вирушили до одного з найбільших міст Прикарпатття - Калуша, і були неабияк вражені. Бо Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка у місті Калуш - комфортний, привітний, й обладнаний технічно інформаційний центр для всієї родини.
Інтер’єр оформлено з використанням сучасного європейського дизайну, що дає можливість відвідувачам відчути комфорт, затишок та отримати вільний доступ до всіх ресурсів бібліотеки.
На сьогодні центральна дитяча бібліотека міста Калуш є найбільшим інформаційно-дозвіллєвим центром міста. Тут невтомні бібліотекарі розробляють та проводять багато цікавих заходів, а також у бібліотеці є клуби «Ляльковий портал», «МініЛеді», пізнавальна відеовітальня «Розумійко», ігровий куточок «Весела галявина», «Казкотерапія», «Бібліоняня», бібліотечний кінозал.
З Калуша ми знову повернулися в Івано-Франківськ та вирушили до Iвано-Франкiвської обласної унiверсальної наукової бiблiотеки iменi I. Франка.
Як науково-методичний центр для бібліотечних закладів області ОУНБ ім. І. Франка здійснює різнопланову діяльність з підтримки та впровадження інновацій в роботу ЦБС Івано-Франківщини, видає чимало методичних видань, здійснює регіональні та локальні соціологічні дослідження. Також вона є постійним учасником науково-практичних конференцій, міжнародних конгресів та фестивалів, що проходять в регіоні.
Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, це – центр громадського життя та інноваційного розвитку. Тому вона така важлива для кожного мешканця міста чи села. Ми будемо співпрацювати з колегами й надалі, щоб в Україні ставало дедалі більше бібліотек (та бібліотекарів), які руйнують стереотипи.
Дякуємо франківцям за теплу зустріч і, звичайно ж, запрошуємо в гості й до нас!
Немає коментарів:
Дописати коментар