неділя, 25 серпня 2013 р.

Розкажи мені, смереко, як пройти в бібліотеку...

Саме такі пісні лунали протягом минулого тижня на схилах гір  знаменитого туристичного комплексу Буковель.  Що це було? - Літня школа молодих бібліотекарів "Ne-формаt", яка проходила 19-23 серпня. Організаторами школи є Українська бібліотечна асоціація  за підтримки програми "Бібліоміст".
Пощастило й нам. Президія УБА запропонувала мені посаду директора Літньої школи бібліотекарів і протягом цілого тижня я перебувала директором в квадраті: керувала бібліотекою (у віддаленому режимі) і була директором літньої бібліотечної школи, а молодий бібліотекар нашої бібліотеки Михайло Скобилка (до речі, всі фотографії, які ви побачите у цьому пості, зроблені ним), пройшов конкурс і виборов право стати учнем школи. 
А конкурс був досить жорсткий: зі 121 претендентів (а саме стільки було подано заявок) треба обрати лише 30! Най-най-най: активних, креативних, творчих і комунікабельних. Ось вони - наш чудовий літній клас, лицарі ордену Сови.
І почалось навчання! Програма була дуже насиченою, а, головне, повністю відповідала назві школи - "Ne-формаt". Уроки мали не тільки оригінальні назви, але й відбувались в незвичайних місцях.
 Урок тренера Олени Сльозки "Фандрейзинг на вершині, вершини фандрейзингу" проходив на вершині гори.
А майстер - клас Миколи Вірстюка з фотографування та створення відео відбувся біля водоспаду Гук і на гірській галявині біля нього.
 Щоб розповісти про все, що відбувалось у школі, одного поста замало. Ранкова зарядка, цікаві уроки, відвідини сільської бібліотеки, незвичайна краса навколо, напружена робота над домашніми завданнями, а, головне, нові знайомства, спілкування, нові друзі, і нові ідеї. Як сказав Михайло, коли ми повертались до Львова: "Це була мега-шикарнєйша школа!!!" :)
 
 
 
І мені, як директору, ця школа дуже сподобалась. По-перше, цілий тиждень нових знайомств, творчості, креативу і позитиву - я таке ду-у-у-уже полюбляю :) і вже починаю сумувати за своїми учнями :( !
 А, по-друге, я переконалась - є молоді, є суперові, закохані в свою справу бібліотекарі, а це означає, що бібліотеки - forever!

3 коментарі:

 1. Михайло -молодець!!!!!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Класний пост! Я теж, Сльозка Олена, за вами всіма сумую та підтримую думку Михайла щодо мєгашикарнішої, тому що школярі були найкращі!!!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Ця школа була моїм прекрасним дебютом, а тренери і організатори настільки злилися з школярами, що ми всі були єдиною командою!!
  Дякую за цю подію!!!

  ВідповістиВидалити