пʼятниця, 13 липня 2012 р.

Бібліоміст Львів-Сімферополь: рух відкрито!

Як ви всі, напевно, знаєте, наша бібліотека разом з Кримською  республіканською науковою універсальною бібліотекою ім. І. Франка за підтримки програми "Бібліоміст" проводила онлайн-конкурс "Що ти знаєш про Львівщину? - Що ти знаєш про Крим?". Завершенням цього цікавого заходу стала скайп-конференція, під час якої були оголошені переможці конкурсу та відбувся жвавий обмін думками з кримськими колегами стосовно самого конкурсу та запитань, які були підготовлені. Модераторами скайп-конференції були Ярослава Титаренко та Ганна Тараненко, - їх стараннями був прокладений справжній Бібліоміст між Кримом та Львовом. Всі сторони залишились задоволеними.
Нагородження переможців зі Львівщини відбулося у затишному читальному залі Львівської обласної бібліотеки для дітей, де царювала атмосфера приязності.


Ось наші знатоки Криму (зліва направо): Григорій Петрович Лавринів, заступник директора Львівського державного училища культури і мистецтв,  Ольга ІванівнаТарадай та Галина Михайлівна Полянська, бібліотекарі Червоноградської Центральної бібліотеки для дорослих.

Переможців переповнювали емоції, і кожен висловив свою думку. "Запитання були пізнавальними і досить складними навіть для нас, бібліотекарів. Довелось звертатись за допомогою до книг та Інтернету. Особливо цікавими були питання про балаклавський шлем та "Кримську Голландію". Ми зовзім не сподівались на перемогу, тому оголошення результатів конкурсу стало приємною несподіванкою,
Ми дякуємо Львівській обласній бібліотеці для дітей, що вона стала одним з організаторів такого цікавого конкурсу. Ми бачимо, що наші колеги роблять все можливе, щоб користувачам було зручно і затишно в цьому "Палаці книги" і від щирого серця даруємо їм такі слова:
"Бажаєм Вам ми далини,
Щоб звала Вас і снилася.
Щоб все засіяне з весни,
Добром заколосилося.
Щоб гартувалася в труді,
І сила не збавлялася, 
Щоб всі дороги молоді. 
І в сивину впліталися"
 О. І. Тарадай та Г. М. Полянська, бібліотекарі 
Червоноградської централізованої бібліотечної системи."Я з великим зацікавленням прийняв участь у конкурсі. Шукаючи відповіді на запитання, дізнався багато цікавих фактів про Крим і видатних кримських діячів. Мені кілька разів доводилося відвідувати Львівську обласну бібліотеку для дітей. Приємно подивитися зі сторони на працівників  – всі освічені, володіють сучасними інформаційними технологіями, уважні до своїх читачів, привітні. Бажаю всім бібліотекарям творчого натхнення, терпіння, і вдячних читачів, з  якими було би цікаво працювати, проводити конкурси та отримувати масу позитивних емоцій. З нетерпінням чекатиму наступних конкурсів», - сказав Григорій Петрович Лавринів.


Але і це ще не все! Крім призів, наданих програмою "Бібліоміст", кожна з бібліотек вирішила відзначити переможців, подарувавши їм книги. Наша бібліотека вже надіслала книги львівських авторів з автографами та свою рекламну продукцію колегам з Криму.
Читайте, насолоджуйтесь і згадуйте про участь у конкурсі!

Немає коментарів:

Дописати коментар