вівторок, 27 грудня 2011 р.

В чарівному ялинковому бібліолісі

У бурхливому вирі робочих справ часом не чуємо мякої, тихої ходи Нового року! Встигнути прикрасити ялинку, або відділ, і не аби як – це теж складова частина нашої роботи. У Львівській обласній бібліотеці для дітей кожен відділ підходить до цієї справи по-своєму.
Затишний відділ обробки, схожий на казкову Рукавичку, в якій мешкають книжки, пропонує прикрасити відділ ялинковими кульками, на яких майстерною рукою художника нанесені чарівні слова: «АІБС МАРК»
Завжди цікаво розглядати ялинку, прикрашену саморобними іграшками. Саме такий дизайн ялинки пропонує читальний зал. А виготовили ці чудові іграшки наші читачі - відвідувачі студії орігамі «Паперові дива».
Крім книжок наші читачі дуже люблять солодощі, саме тому працівники абонементу прикрасили ялинку цукерками, горішками, бубликами. Під час зимових канікул відбудуться вікторини – дегустації ялинкових прикрас. А зелена красуня – і без іграшок виглядатиме чудово.
Відділ автоматизації, як не дивно, пропонує справжню, не віртуальну ялинку, прикрашену гірляндами з веб - адресами сторінки бібліотеки та програми Бібліоміст , а вершечок ялинки прикрасить незвичайна зірка – логотип Української бібліотечної асоціації

    Відділ обслуговування молодших читачів також не ставив ультрамодних ялинок, а обійшовся традиційною. Тільки більшість іграшок – саморобок на ній виготовлена руками маленьких відвідувачів. В бібліотеці працює майстер – клас новорічних прикрас і діти із задоволенням беруть участь в оздобленні ялинки та улюбленої бібліотеки.


З Новим роком! Веселих свят і гарних вам ялиночок!
2 коментарі:

  1. Дивовижні, казкові, добрі, багаті...і....і...ЯЛИНКИ! Супер настрій створюють! Які ви всі молодці! Дякую за позитив! З Наступаючим! Всього найкращого, милі колеги!

    ВідповістиВидалити
  2. Все дуже добре прикрасили і бібліородзинки вдалися на віддмінно.З Новим роком та Різдвом Христовим!!!!!!

    ВідповістиВидалити