субота, 10 грудня 2011 р.

Щасливого плавання, "Ковчег"!

 
Вже більше року плаває наш "Ковчег" по бібліотерапевтичним морях і океанах в пошуках нових добрих книжок, цікавих методів роботи, а потім команда "Ковчегу" радо ділиться здобутими скарбами з колегами. 8 грудня у нашій бібліотеці в рамках проекту "Навчально-бібліотерапевтичний центр "Ковчег" відбувся семінар-тренінг для бібліотекарів районних бібліотек для дітей. Спочатку присутні прослухали серйозну лекцію професора Української академії друкарства Емілії Огар "Дитина– читач: психологічні портрети" 
 та огляд бібліотерапевтичних ресурсів,
 а потім, як діти, із захопленням ліпили з глини свої страхи, образи і проблеми 

та вчились їх долати на тренінгу "Професія - бібліолікар", який проводила психолог бібліотеки, кандидат наук Юлія Стадницька.

Сюрпризом для присутніх стала презентація книги "Як зарадити Марійці" від давнього друга бібліотеки і партнера проекту письменниці Оксани Думанської.

Книга вийшла в серії "Казка не казка, а батькам підказка", яку започаткувало видавництво"Навчальна книга - Богдан" в рамках проекту "Ковчег". Ось такий вийшов семінар-тренінг. Учасники повертались додому задоволені і бажали"Ковчегу" щасливого плавання, а ми в свою чергу дякуємо програмі "Бібліоміст", завдяки якій в нашій бібліотеці реалізовується цей надзвичайно цікавий проект.

Немає коментарів:

Дописати коментар